Kaos në “Rrugën e Kombit”, përplasen disa makina, trafik i tmerrshëm

Kliko per me shume info

aksidenti-rruga-kombitNjë aksident ka ndodhur në “Rrugën e Kombit” këtë mesditë, ku disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo, por të dhënat e para flasin që nuk ka njerëz të dëmtuar, por vetëm dëme materiale.

Kliko per me shume info

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Ndërkaq, nga aksidenti është rënduar trafiku në Rrugën e Kombit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.