Aksident tragjik në Gjirokastër, vdes një grua

Kliko per me shume info

polici gjirokasNjë aksident me të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Gjirokastër. Burime nga policia janë shprehur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Sofratikë.

Nga aksidenti mësohet se ka humbur jetën një grua 45-vjeçe. Drejtuesi i makinës me inicialet E. Xh., është përplasur me një mur, duke shkaktuar edhe vdekjen e pasagjeres.

Kliko per me shume info

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen e rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.