Aksident i rëndë në Delvinë, humb jetën drejtuesi i mjetit

Kliko per me shume info

aksident-shkoderNje aksident me vdekje ka ndodhur diten e sotme ne zonen e Delvines, ben me dije Policia.

Sipas burimeve zyrtare, rreth orës 10:30, ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi.

Kliko per me shume info

“Shërbimet e Policisë janë afruar menjëherë në vendngjarje dhe kanë konstatuar se në fshatin Dhrovjan, Njësia Administrative Mesopotam, ka dalë nga rruga automjeti tip “Benz 250″ ku për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit, shtetasi i quajtur P. V., 67 vjeç, banues në fshatin Krongj (Mesopotam)”, bene me dije burimet zyrtare.

Policia sqaroi se në automjet nuk ka patur persona të tjerë përveç drejtuesit të mjetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.