Emigranti përplas për vdekje drejtuesin e motorçikletës në Delvinë

Kliko per me shume info

policia-naten-620x330Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 20:00 në aksin rrugor Ura e Gajdarit – Delvinë.

Një automjet tip “Audi” me targë të huaja MNTH68, me drejtues shtetasin Igli Seiti, rreth 23 vjeç, banues në Delvinë, është përplasur me motorçikletën me targë AAB739.

Kliko per me shume info

Për pasojë drejtuesi i motorçikletës, Bledar Pula, rreth 27 vjeç, me banim në Delvinë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Drejtuesi i “Audit” është shoqëruar në polici, ndërkohë që po punohet për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.