Përplasen dy makina në autostradën Tiranë-Durrës, ja ku përfundon njëra

Kliko per me shume info

MAKINA-AUTOSTRADENjë aksident ka ndodhur para pak minutash në KM4 të autostradës Tiranë-Durrës. Sipas burimeve dhe fotove, dy automjete janë përplasur, dhe njëra nga makinat ka përfunduar mbi trafikndarësen e autostradës.

Në vendngjarje ka mbërritur policia në përpjekje për të mundësuar kalimin e makinave, pasi rruga ishte bllokuar si pasojë e aksidentit. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit dhe gjendja e të aksidentuarëve./Intv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.