Akrobacia e pabesueshme e Britney Spears

akrobaciaKëngëtarja simpatike Britney Spears edhe pse 34-vjeçare duke se ka punuar së tepërmi në palestër kohët e fundit.

Ajo çfarë mund të shihet është se Britney është në një formë të mrekullueshme fizike, dhe këtë e ka treguar përmes disa fotografive në “Instagram”.

Kliko per me shume info

Ajo ka pozuar duke bërë akrobacione dhe duke shfaqur linjat e saj përfekte. Britney është nënë e dy fëmijëve.

LEXO EDHE:  Merr fund marrëdhënia treshe, Egla Harxhi ndahet nga partnerja

dhe rezultatet kanë qenë më të vërtetë mbresëlënëse, kjo u duk mjaft mirë edhe në koncertin e saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here