VIDEO/ Momenti kur agresori qëllon 20 herë me armë në Mynih

Kliko per me shume info


Televizionet gjermane kanë publikuar momentin kur një person i armatosur del nga një dyqan dhe nis që qëllojë në drejtim të njerëzve në rrugë.

Në video dëgjohen të shtënat dhe ulërimat e njerëzve në rrugë që largohen me shpejtësi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.