Evakuohet aeroporti Marseille në Francë, gjendet pako e dyshimtë

Kliko per me shume info

aeroportiiËshtë evakuuar aerporti i qytetit të Marseille në Francë, pasi raportohet se është gjetur një pako e dyshimtë.

Sipas njoftimeve në mediat sociale thuhet se njësitet policore janë duke patrulluar perimetrin, shkruan RT.

Kliko per me shume info

Marseille është vendi ku të enjten pritet të zhvillohet gjysmë-finalja mes Francës dhe Gjermanisë në kuadër të EURO2016.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.