Bukuroshja Adrola Dushi thyen heshtjen: Ja e vërteta e ndarjes nga Adisi

Kliko per me shume info

adrolaBukuroshja shqiptare Adrola Dushi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për një ndarje të mundshme me bashkëshortin e saj Adisin.

Pas një interviste ku ajo deklaroi se do të largohej përfundimisht në Amerikë vetëm me djalin e saj, mediat menjëherë aluduan për një ndarje të çiftit.

Kliko per me shume info

Por missi shqiptar ka reaguar për gazetën ”Express” ku është shprehur “Aktualisht ndodhem në Amerikë. Adisit thjeshtë nuk i kanë dal dokumentat për t’u bashkuar me mua me dhe djalin, por asgjë nuk është e vërtetë, nuk jemi ndarë” ka thënë Adrola.

Dyshja simpatike në fakt ka kohë që në rrjetet sociale nuk postojnë foto të dy së bashku, çfarë i ka bërë mediat të dyshojnë më shumë për një ndarje mes tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.