Adelina Tahiri i vë “flakën” plazhit, super seksi me bikini!

Kliko per me shume info

adelin-aDuket se ardhja e verës ka bërë që kwngwtaret të zhvishen dhe të provokojnë në rrjetet sociale. Kësaj radhe, është bukuroshja Adelina Tahiri, e cila përmes disa foto të postuara në Instagram, ka treguar linjat seksi që ka.

Adelina duket se tashmë ka filluar edhe pushimet verore, ku nuk duket keq as ngjyra e re që e ka marrë nga rrezet e diellit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.