Harrojeni Adelinën, nëna e saj do iu lë pa fjalë!

Kliko per me shume info

adelina-tahiri-plazhAdelina Tahiri është një ndër këngëtaret më seksi shqiptare.

Por, këngëtarja ka pohuar se nuk është e vetmja anëtare e familjes Tahiri që është tepër seksi.

Kliko per me shume info

Edhe Teuta, nëna e këngëtares sipas kësaj të fundit është mjaft e bukur dhe joshëse, transmeton Telegrafi.

“Unë jam seksi. Kjo është me gjene, pasi që edhe nënën e kam seksi”, ka thënë Adelina.

Ndryshe, këngëtarja është duke shijuar sukseset e këngës së fundit dhe po përgatitet për projektet e reja.

ad_1468320513-3615959

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.