Adelina Tahiri e përcakton vetë: Kjo foto është për persona mbi 16 vjeç

Kliko per me shume info

adelina-tahiri-plazhJemi mësuar ta shohim në poza joshëse.
Megjithëse deri më tani e ka mohuar se këtë e bën për provokime, por publikimi i fundit në llogarinë personale në Instagram dëshmon të kundërtën.

Adelina Tahirin vjen me foto hot nga Turqia dhe këtë mund ta shikojnë vetëm persona mbi moshën +16, transmeton Telegrafi.

Kliko per me shume info

Kujtojmë se përkufizimi i moshës bëhet vetëm në raste kur kemi imazhe me përmbajtje seksuale.

Vlen të theksohet se pozën e Adelinës e ka realizuar fotografi Veton Osmani në plazhet turke, ku ajo është duke i kaluar pushimet verore me shoqëri. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.