A keni parë ndonjëherë vajza kaq të bukura në bregdet?

Kliko per me shume info

bukuroshetYjet e serialit të famshëm “Made in Chelsea”, Louise Thompson dhe Jess Woodley janë shfaqur tejet provokuese ndërsa janë duke pushuar në Kanë të Francës.

Louise Thompson është fotografuar me bikini të verdha, ndërsa duket perfekte. Ajo ka postuar edhe një foto me të dashurin e saj, i cili nuk e ka lënë vetëm me shoqet vajzën.

Kliko per me shume info

Në anën tjetër, Jess Woodley ka postuar në rrjetet sociale një foto me një shoqen e saj nga Kana, ku rivaliteti mes të dyjave duket i fortë.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.