Deklarata/ “Pesë kriminelë kanë marrë në dorë të ardhmen e shqiptarëve”

Kliko per me shume info

ndocaj16Deputeti i PS-së,  Eduard Ndocaj duket i irrituar nga situata e vështirë politike e krijuar në vend.

Ai përmes një statusi në Facebook thotë se 5 kriminelë kanë marrë peng vendin, burgu i pret të gjithë!

Kliko per me shume info

Reagimi i plotë:

“Oooo popull! A shikoni kush eshte elita politike qe u ka zene frymen per 25 vjet? 5 kriminele po ju mbajne peng te ardhmen tuaj! Zgjohuni shqiptare e merrni te ardhmen tuaj ne dore! Nje band kalamjshe te rrezikshem tallen me ceshtjen tone kombetare! Ne mjes hane e pijne e bien dakord e ne darke jo, sepse burgu i pret te gjithe!”, shkruan deputeti kaubojs.

2 COMMENTS

  1. ti do ishe i gjashti kriminel po te mos kishe emigruar ne Itali dhe te ishe deputet i hershem ne ate parlament. Mustaqet nuk te burrerojne, vetem te bjene me te “bukur”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.