Zhvishet Tuna Sejdiu, tregon trupin super-seksi

tuna-linjatTuna Sejdi duket shumë seksi edhe këtë verë. Ja tek e shohim me këto bikini ku duket sensuale dhe provokuese.
Këngëtarja është duke përgatitur klipin e saj të ri, ku do të vijë në bashkëpunim me reperin Vig Poppa.

Mesa duket Tuna edhe në këtë klip do të tregojë asetet e saj, për të treguar se është  ‘zogu’ më i mirë prej krejtëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.