Shokohen mjekët: Zemra e Muhamed Ali, rrahu edhe 30 minuta pasi trupi u shua

muhamed-aliZemra e Muhammad Alis rrihte edhe pasi trupi u shua, tregon vajza e tij

Zemra e tre herë kamionit të botës në boks kishte vazhduar të rrihte edhe gjysmë ore pasi pjesa tjetër e trupit të tij ishte shuar, ka shkruar vajza e tij në një mesazh emocionues në ‘Twitter’.

Kliko per me shume info

“Të gjithë i qëndruam pranë, duke e përqafuar dhe puthur dhe duka ja mbajtur duart, gjithashtu duke kënduar lutje islamike” ka thënë Hana Ali, shkruan ‘The Mirror’.

“Të gjitha organet e tij vdiqën, por ZEMRA nuk pushonte së rrahuri. Për 30 minuta… zemra e tij vazhdonte të rrihte. Askush nuk kishte parë diçka të tillë deri tani,” ka shtuar Hana.

“Zemrat tona janë duke vuajtur në këto momente, por jemi të lumtur pasi babai tashmë është i lirë”, përfundoi vajza e Muhammad Ali. /Express

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.