Zbulohet kombësia e tre kamikazëve të sulmeve të Stambollit

Kliko per me shume info

Videot shokuese të sulmit në Turqi, ja cfarë ndodhi në aeroportin e StambollitAutoritetet turke kanë arrestuar 22 persona në lidhje me sulmin terrorist në aeroportin Ataturk në Stamboll.

Trembëdhjetë persona janë marrë në paraburgim në Stamboll, ndërsa nëntë të tjerë në qytetin bregdetar Izmir.

Kliko per me shume info

Një zyrtar ka thënë se të dyshuarit që kryen sulmin në aeroport ishin nga Rusia, Uzbekistani dhe Kyrgystani,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.