Zajmina Vasjari ndryshon prefiks, zbulohen fotot e ditëlindjes

zajminaaZajmina Vasjari ka sot ditëlindjen. Këngëtarja e ka pritur ditën më të rëndësishme të jetës mes miqve VIP dhe njerëzve të dashur.

Samanta Karavella, Enca Haxhia, Graciano Tagani dhe të tjerë kanë qenë disa nga miqtë që urimet për Zajminën i kanë ndarë me miqtë në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Në tortën e Zajminës mungonin qirinjtë me numrat e moshës, por ajo sot feston 30 vjetorin e ditës së lindjes dhe sërish mbetet një ndër këngëtaret më në formë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.