Vritet 37-vjecari shqiptar në Itali, arrestohen gruaja dhe kunati

vrasja-italiVritet një 37-vjeçar shqiptar në banesën ku jetonte me bashkëshorten e tij ne Itali.

Krimi ka ndodhur mesditën e së premtes në Vobarno, një provincë në Brescia.

Kliko per me shume info

Në momentin e krimit, viktima, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur ishte në banesë bashkë me gruan e tij

dhe vëllain e saj.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e krimit, duke marrë në pyetje dy të pranishmit dhe duke rindërtuar dinamikën e ngjarjes. Sipas tyre ngjarja e rënde mund të ketë ndodhur pas një konflikti në familje.

Bashkëshortja e tij ka qenë jashtë shtëpisë duke pritur ambulancën. Behet me dije se 37-vjeçari jetonte rregullisht në Itali dhe ishte një punëtor krahu. Fqinjët flasin për një familje punëtore që nuk ka pasur konflikte të mëparshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.