I vodhi amerikanit 200 Euro dhe një iPhone, arrestohet i riu nga Tirana

Kliko per me shume info

polici durresArrestohet një 23-vjeçar nga Tirana, i cili akuzohet për një vjedhje të kryer në qytetin e Durrësit.

Në pranga ra Franc Mjekra, i cili dy ditë më parë ka vjedhur një shtetas amerikan.

Kliko per me shume info

Ngjarja është shënuar në lagjen nr. 1 të Durrësit, ku në automjetin tip “Rover” me targa 831 241 / U / 1, në pronësi të amerikanit 66-vjeçar, i riu ka vjedhur një celular iPhone dhe shumën prej 200 eurosh.

Pas arrestimit, blutë e Durrësit kanë mundur të sekuestrojnë aparatin telefonik në cilësinë e provës materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.