Vila 2.65 milionë dollarëshe e Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Kliko per me shume info

vilaaDy aktoret e njohur kanë prona të tyre në vende të ndryshme të botës.

Se fundi Brad Pitt, 52 vjeç dhe Angelina Jolie, kanë blerë së fundmi një vilë në qytetin antik Andratx, për 2. 65 milionë dollarë.

Kliko per me shume info

Sipas “Diario de Mallorca”, prona në zonën bregdetare ka tetë dhoma gjumi, një dhomë ndenje gjigante, një kopsht dhe pishinë të madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.