Tre vëllezërit Xhaka që luajnë në tri kombëtare të ndryshme

Kliko per me shume info

vellezerit-xhakaFutbollisti i kombëtares së Zvicrës, Granit Xhaka, ndjehet krenar me vëllezërit e tij.

Mesfushori i Zvicrës, Granit Xhaka, ka postuar në rrjetin social Facebook një foto shumë interesante me vëllezërit e tij Taulant dhe Agon Xhaka.

Kliko per me shume info

Ai ka thënë se ndjehet krenar që të tre luajnë për kombëtare të ndryshme, Taulanti për Shqipërinë, ai për Zvicrën, ndërsa Agoni për Kosovën. “Tre vëllezër, tre kombe. Krenar”, shkruan Xhaka.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.