Evropa në dilemë! A u shanë vëllezërit Xhaka?!

xhaka-coverPrania e vëllezërërve Taulant dhe Granit Xhaka, në një ndeshje të Europianit kundër njëri-tjetrit, ka qenë një ndër elementët më të spikatur të takimit Shqipëri- Zvicër.

Mediat europiane janë ndalur tek ky fakt, të cilin nuk e ka anashkaluar as i famshmi Lambrenedetto, një personazh i njohur i rrjeteve sociale, jo vetëm në Itali dhe njëkohësisht dashamirës i Shqipërisë.

Kliko per me shume info

Në një foto të publikuar në Fb e tij, ku dy vëllezërit shfaqen agresivë, komenti i Lambrenedettos është ky: Kur ai është yt vëlla dhe ti e di, që nuk mund ta shash nga nëna!

xhakajt

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.