Ataku në zemër i merr jetën të riut në liqenin e Shkodrës, ja emri

liqeni-i-shkodresNjë i ri ka humbur jetën duke u larë në liqenin e Shkodrës paraditen e sotme.

Viktima është Elvis J. 27 vjeç nga Lezha, i cili dyshihet se humbi jetën si pasojë e një ataku në zemër. 27-vjeçari kishte shkuar së bashku me disa miq për t’u larë në liqenin e Shkodrës në Shirok.

Kliko per me shume info

Në vendin e ngjarjes shkoi policia, e cila nisi hetimet dhe do të pyesë personat që ishin me viktimën, në cilësinë e dëshmitarëve.

LEXO EDHE:  Thellohet skandali i abuzimit me skemën e ndihmës ekonomike

Pritet ekspertiza e mjeko-ligjorëve për të përcaktuar shkaqet e plota të vdekjes së të riut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here