Ngjarje tronditëse në Sarandë, 30-vjeçari gjen vëllanë të vdekur në shtëpi!

sarande-policiPolicia e Sarandës ka njoftuar se një person është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Sarandë, në lgjan nr. 1.

Ka qënë vëllai E.D., 30 vjeç, që ka zbuluar trupin. Policia dha një informacion paraprak se konstatimi ishte bërë rreth orës 10:50.

Kliko per me shume info

Sipas saj, grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka parë se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune. Tashmë po punohet për sqarimin e shkaqeve të vdekjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.