Vajza me të pasme sa një televizor bën “bujë” në internet

vajza-si-televizorVajza që shihni në foto, u bë brenda natës e famshme kur në internet publikoi një video që tregonte të pasmet e saja dhe vëllimin e tyre prej 178 centimetrash.

Ajo, me këtë rast ka dëshmuar se nuk është mit që një femër mund të ketë bel të hollë edhe të pasme gjigante.

Kliko per me shume info

Përveç 114 mijë ndjekësve në Instagram, ajo ka hapur edhe një ueb-sajt në Internet, ku njerëzit mund të paguajnë për ta pasur qasje për ta parë LIVE.

View post on imgur.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.