Vajza që tregoi më shumë sec duhet në mes të rrugës në Tiranë

vajza-tiraneTë rejat në qytetin e Tiranës duket se ende nuk janë ndërgjegjësuar për kujdesin që duhet të tregojnë në mënyrën e të veshurit.

Kështu ka ndodhur edhe me të vajzë, e cila është fotografuar në zonën e Astirit në Tiranë me pantallona të rëna.

Kliko per me shume info

Kjo pamje sigurisht që nuk është aspak normale për ambientet publike si dhe kalimtarët, që nuk kanë ngurruar ta fotografojnë dhe ta shpërndajnë në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.