Vajza misterioze puth Cristiano Ronaldon gjatë stërvitjes

Kliko per me shume info

Cristiano Ronaldo është një lojtar që admirohet dhe pëlqehet shumë nga femrat. Ylli portugez ka pasur një situate të çuditshme gjatë stërvistjes së fundit me kombëtaren porugeze.

Ai mori një puthje nga një vajzë misterioze. Vajza është zgjatur ta puth dhe futbollisti nuk e ka refuzuar.

Kliko per me shume info

Ronaldo mund të vërshëllehet nga tifozët e gjinisë mashkullore, por ai pa dyshim se dashurohet nga femrat, të cilat çmenden pas tij, sidomos tani që është dhe ‘single’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.