U hap moda tashmë, tifozet shqiptare pozojnë gjysmë “të zhveshura”

tifozetU hap moda tashmë…

Pas Rike Roçit dhe mikes së saj që rrëmbyen skenën e kombëtares gjatë humbjes me Francën, disa bukuroshe të tjera u munduan të imitonin të njëjtin gjest.

Kliko per me shume info

Vetëm se zgjodhën ndeshjen e gabuar.

Në fakt, gjoksi gjysëm jashtë dhe pjesët e tjera gjysëm të zhveshura të këtyre dy bukurosheve në foto nuk e eklipsojnë dot kësaj here arritjen historike të kombëtares.

LEXO EDHE:  Gruaja humb jetën gjatë terapisë me helm blete

RIKE-ROCIN

tifozett

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here