Tuna thumbon Ledri Vulën

Kliko per me shume info

tuna-ledriDikur si dyshe ishin prej më të komentuarve në skenën shqiptare. Pasi ndanë rrugët, Tuna dhe Ledri vazhduan rrugëtimin e tyre në mënyrë të pavarur.
Por, në një situatë jo fort të favorshme për të duket se Tuna ka vendosur t’i rikthehet një prej emrave më të komentuar, Ledrit përmes disa videove në Snapchat.

Në rrugë prej rikthimit nga Prizreni ku performoi mbrëmë, Tuna ka postuar në Snapchat video ku në prapavijë dëgjohet hiti ‘SRMN’ i Ledrit dhe fare pak minuta pas, Snapi pasues i saj tallet me repertorin e muzikës.

Kliko per me shume info

“O Zot! Repertori i menaxherit tem në kerr është tepër palidhje” dëgjohet duke thënë këngëtarja bashkë me një prej shoqeve. Pas pak sekondash, ajo poston një tjetër video ku bën me dije ‘vendimin’ që një person të caktuar ta marrë si ‘kameraman, regjisor, drejtor fotografie’ për klipet e saj.

Duke ditur se Ledri është me profesion regjisor që i realizon me idetë e tij klipet ky ton përbuzës i Tunës lë të kuptohet se ndoshta i dedikohet reperit.

Nuk dihet se ku realisht ka dashur të dalë Tuna me këto video. Përpjekje për vëmendje apo koincidencë ?! Hmmm! /Prive

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.