Tuna harron Cozman, e dashuruar me Yll Limanin

TUNAKëngëtarja e njohur shqiptare nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, e njohur me mirë si Tuna, duket se ka hedhur totalisht pas krahëve Cozmanin dhe historitë me të dhe ka filluar një lidhje të re.

Sikurse është mësuar sot, Tuna, e cila për një kohë ishte në lidhje me reperin kosovar, tani është në lidhje me Ylli Limanin, i cili u bë i njohur më zërin e tij gjatë pjesëmarrjes në The Voice.

Kliko per me shume info

Thashethemet thonë se Tuna ishte në gjueti të një mashkulli, menjëherë pasi i dha fund lidhjes se saj me Cozmanin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.