Vrasja e 26-vjecarit në Tropojë, policia: Dy të dyshuar në kërkim

tropojePolicia e Tropojës beri me dije se ka shpallur në kërkim dy vëllezër si autorë të vrasjes së një 26-vjeçari në ngjarjen e rëndë të ndodhur në fshatin Cërmicë një natë më parë.

Sic ben me dije policia, mesohet se shtetasit Henrik dhe Fitim Niklekaj, 22 dhe 24 vjeç dyshohen si autorë të vrasjes së Ardit Mrishajt dhe plagosjes së shtetasit me inicialet F.Q.

Kliko per me shume info

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të martës në një lokal në fshatin Cërnicë, ku Ardit Mrishaj dhe personi i plagosur ndodheshin në të njëjtin ambient me tre vëllezërit Henrik, Fitim dhe Kastriot Niklekaj.

Policia ka shoqëruar për llogari të hetimeve Kastriot Niklekajn, ndërkohë që bën me dije se nga të dhënat e deritanishme dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.