Tifozja seksi e kombëtares nxeh Instagramin me foto të nxehta

irid-oxaaIrid Oxa ka tronditur sërish Instagramin me disa foto provokuese.

Ajo ka nxehur atmosferën me foto të ndryshme ku nxjerr në pah anën e saj fizike dhe pamjen seksi.

Po ashtu ajo ka treguar edhe momente nga jeta e saj teksa argëtohet apo konsumon ushqim.
iridd
iriddd

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.