Tifozja thumbon Gashin: Edhe unë që jam shtatzënë do kisha shënuar!

Kliko per me shume info

shtatzene-gashiTifozeria shqiptare nuk mund ta pranoje lehte ate deshtim te rende te Shkelzen Gashit para portes se Zvicres vetem per vetem me portierin. 

Sulmuesi eshte kritikuar ashper nga fansat e kombetares ndersa rasti me i vecante ka qene ai i nje gruaje qe i shkruaj futbollistit se ne ato rrethana edhe ajo do te kishte shenuar, citon lajmifundit.al.

Kliko per me shume info

“Ahhh, more qe e kishe mundsin ma te mir PA asnje nderhyrje te askujt edhe un qe jam shtazane me e pas gjujt me bark do kisha bo gol Po nejse shuqyr @etritberishaofficial dhe @armandosadiku e majten me kaq rezultatin!!! Forca kuqezi?⚫️”, ka shkruar tifozja ne komentin e nje fotoje te Gashit te publikuar ne rrjetet sociale, raporton lajmifundit.al.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.