Tifozët e Zvicrës godasin rëndë Xherdan Shaqirin

Kliko per me shume info

shaqiri-emboloXherdan Shaqiri dukshem eshte duke deshtuar me loje dhe me rezultat ne Euro 2016.

Kjo duket se eshte kuptuar mire ne Zvicer. E përditshmja zvicerane “Blick” ka krijuar një sondazh me pyetjen: A duhet Xherdan Shaqiri të jetë rezervist në ndeshjen kundër Francës?

Kliko per me shume info

Sipas sondazhit, shumica e votave pajtohen se ai nuk duhet të luajë më nga fillimi i ndeshjes.

Breel Embolo preferohet para tij në ekipin helvetik.

Shaqiri nuk ka bere asgje per tu shenuar ne dy ndeshjet ndaj Shqiperise dhe Rumanise me perjashtim te disa faulleve dhe nderhyrjeve te gabuara ndaj kuqezinjve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.