Edhe Suedia me tifoze super seksi! Puthen në buzë në stadium

Kliko per me shume info

svedesi_mediagallery-page-1Vajzat seksi suedeze vazhdojnë të ‘dhurojnë’ dhe të tërheqin vëmendjen në “Euro 2016”.

Gjatë ndeshjes Itali-Suedi, është shkrepur kjo foto ndërsa “Gazzetta dello Sport” i ka dhënë jehonë duke e shpërndarë në faqen e saj në ‘Facebook’.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here