Tifozeria shqiptare “cmend” policen franceze, lë detyrën e bën foto

Kliko per me shume info

policja-francezeAtmosfera e tifozëve shqiptarë po iu lë përshtypje të gjithëve ne France dhe jo vetem.

Lyonitështë i stërmbushur me tifozë shqiptarë, të cilët kanë ardhur në përkrahje të kombëtares për ndeshjen me Rumaninë, e vlefshme për grupin A të Euro 2016.

Kliko per me shume info

Atmosfera e krijuar nga tifozët e pranishëm nuk po iu lë përshtypje vetëm gazetarëve dhe medieve nga e gjithë bota.

Edhe një police franceze është e mahnitur me atmosferën e krijuar nga tifozët shqiptarë, ku nuk rezistoi dot dhe bëri edhe një foto për kujtim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.