VIDEO/ Tifozët kroatë këndojnë “Kosova është Republikë”

Kliko per me shume info

TIFOZ-KROATETifozët e Kroacisë kanë përsëritur edhe një herë tjetër mbështetjen për Kosovën.

Në një xhirim të publikuar nga IndeksOnline, ata shihen duke brohoritur: Kosova Republikë, para duelit që Kroacia do ta zhvillojë me Turqinë.

Kliko per me shume info

1 COMMENT

  1. nuk e dini ne SHQIPERI SE NE KROACIE KA SHUME SHQIPTARE …. SE KOSOVARET LUFTUAN NE KRAH TE KROATEVE DHE KA RANE SHUME DESHMORE ..NE KROACIE ..PASHE SHUME RESTORANTE ME SHQITARE DYQANE .. DHE FURRA BUKE … DHE JEMI SI KURSHERIJE SE NA DUAN DHE SHKOJME SHUME MIRE … VIVA ALBANIA ..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.