“Ti je këtu Lida”, gjesti emocionues në mbrëmjen e Maturës

maturaaa
shoket dhe shoqet kujtojne ne menyre emocionuese vajzen e re Erlinda Asllanaj ne Kukes. Ajo ishte 17 vjeçe kur u nda nga jeta pasi u mbyt teksa lahej në ujrat e liqenit të Fierzës.

Shokët e shoqet e saj nuk mund të mos e kujtonin në mbrëmjen e Maturës, ditë aq shumë të pritur për të gjithë.

Kliko per me shume info

Gjimnazistët e shkollës “Havzi Nela” në Kukës e kujtuan duke i shkruar emrin në makinë apo dhe duke i mbajtur foton e saj në duart e tyre.
“Ti je këtu Lida”, ka qene motoja e perkujtimit te tyre. Fotot janë publikuar në faqen zyrtare në Facebook të shkollës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.