“Opozita mbrëmë votoi reformën, refuzoi njeriun që shkoi me dy fjalime në xhep”!

berishaaaIsh-kryeministri Sali Berisha duke folur pas mbledhjes së grupit parlamentar të PD-së tha se “opozita mbrëmjen e djeshme e votoi Reformën në Drejtësi”.

“Për çdo shqiptar opozita mbrëmë votoi reformën, dhe refuzoi njeriun që shkoi me një apo dy fjalime në xhep.

Kliko per me shume info

Opozita mbrëmë shkoi dhe votoi reformën, votoi draftin e ndërkombëtarëve.

Për çdo shqiptar, opozita kërkon reformë dhe e refuzoi me cdo kusht njeriun që shkoi me dy fjalime në xhep. Opozita e votoi variantin që ia kanë sugjeruar, që ia kanë premtuar ndërkombëtarët.

Të tjerat janë mashtrime të paskrupullta

Kur një përfaqësues ndërkombëtar i raporton qeverisë tij të kundërtën e asaj që ka thënë vetë, por kjo botë është transparente”, – u shpreh ish-kryeministri Sali Berisha në fjalën e tij në selinë e PD.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.