Adelina Tahiri nis pushimet, publikon foto “të nxehta” në plazh

adelina-tahiri-plazhKëngëtarja e njohur nga Shkupi Adelina Tahiri, sapo ka nisur pushimet e saj verore dhe gjatë gjithë kohës e shohim në instagramin dhe facebook-un e saj duke pastuar foto të ‘nxehta’ dhe duke ekspozuar linjat e saj seksi.Duket si një sirenë deti.

Gjithashtu në një nga fotot e postuara, këngëtaren e shohim pa komplekse, Adelina nuk e ka pasur fare problem të tregonte celulitin dhe ka shmangur përdorimin e photoshopit.

Kliko per me shume info

Në 26 qershor ajo ka publikuar dhe këngën e saj më të re me titull ”Më mirë pa ty”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.