Surpriza e takimit, Basha feston 42-vjetorin, Meta e pret me trëndafila!

Kliko per me shume info

rrrrrrTakimi i sotëm mes Bashës dhe Metës fsheh edhe një surprizë. Mësohet se kryedemokrati Basha feston sot ditëlindjen e 42.

Për këtë, nuk ka munguar dhe surpriza e Metës, i cili e ka pritur Bashën me një tufë trëndafilash.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here