Parandalohet sulmi me bombë në Bruksel, një i arrestuar

Kliko per me shume info

bruksel-alarmiNjë person është arrestuar në Bruksel, pasi dyshohej se po përgatiste një atentat terrorist në një qendër tregtare ku u dha alarmi për bombë.

Policia u njoftua për një “situatë të dyshimtë” në mëngjes herët dhe operacioni po vazhdon, sipas mediave belge.

Kliko per me shume info

Rrugët përreth qendrës tregtare “City 2” janë mbyllur.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here