LSI e përjashtoi nga grupi, përgjigjja e Përparim Spahiut është e papritur

Kliko per me shume info

spahiu16Deputeti i përjashtuar nga grupi i LSI, Përparim Spahiu ka reaguar pas vendimit që u mor në grup për ta përjashtuar atë.

Përjashtimi i tij erdhi pasi u shpreh kundër vetingut dhe ndërhyrjes së ndërkombëtareve në këtë çështje.

Kliko per me shume info

Afro dy orë pasi u përjashtua ai shkruan në rrjetet sociale: “Pavarësisht vendimit të grupit, vota ime ka qenë dhe do të jetë e LSI-së!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.