Tifozët shqiptarë e serbë, përleshje të dhunshme në Lion të Francës

Kliko per me shume info

Një video e re është publikuar në Youtube, ku shihen teksa përleshen tifozët shqiptarët me atë serbë.

Sipas nënshkrimit të videos, përleshja ka ndodhur në një stacion Lion të Francës pas ndeshjes midis kombëtares shqiptare dhe asaj franceze.

Ende nuk eshte i qartë autenticiteti i videos. Ajo është hedhur sot në rrjetin Youtube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.