Shqipëria është në delir, por shikoni cka ndodhur në Rumani pas humbjes…

mbrojtesi-rumunNdersa Shqiperia eshte ne delir nga fitorja, humbja duket se ka qene mese traumatike per Rumanine. Jo vetem per kombetaren por edhe per tifozerine.
Mesfushori rumun, Nicolae Stanciu, është shprehur i zhgënjyer me humbjen ndaj Shqipërisë, duke thënë se nuk ishin deciziv përpara portës së Berishës. Ai tha se skuadra bëri gjithçka për të fituar, por nuk ia arritën, transmeton Top Channel.

“Ndjehem shumë, shumë i zhgënjyer. Nuk arrij të gjej fjalët për të shprehur atë çfarë po ndjej tani dhe faktin që ne zhgënjyem miliona njerëz të cilët besuan tek ne.

Kliko per me shume info

Mendoj se e kontrolluam ndeshjen, por nuk arritëm të krijojmë raste të pastra, ne u treguam deciziv përpara portës. Ata shënuan në fund të pjesës së parë dhe pastaj ndryshoi gjithçka”, u shpreh ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.