Euro 2016, ndeshja Shqipëri-Zvicër, këto janë formacionet e skuadrave

kombetarja20166Shqipëria dhe Zvicra ndeshen sot në kuadër të Grupit A në “Euro 2016”.

Qe ne oret e mengjesit janë publikuar edhe formacionet e mundshme të skuadrave.

Kliko per me shume info

Shqipëri: Berisha; Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli; Kukeli, Xhaka; Roshi, Abrashi, Lenjani; Cikalleshi.

Zvicër: Sommer; Lichtsteiner, Lang, Djourou, Rodriguez; Fernandes, Xhaka, Behrami; Shaqiri, Seferovic, Mehmedi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.