Shqipëri-Zvicër, Xherdan Shaqiri: Në këtë ndeshje nuk ka miqësira!

xherdan14Kosovari Xherdan Shaqiri ne nje deklarate kërkoi të theksonte se megjtihëse luhet kundër Shqipërisë në fushën e lojës nuk ka miqësi

“Është një ndeshje shumë e rëndësishme e cila duhet të merret me seriozitet maksimal. Do bëjmë gjithcka për të fituar, në fushë realisht nuk ekzistojnë miqësitë, secili luan për fitore”, ka thene Shaqiri.

Kliko per me shume info

Ai pranoi se shumë specialistë dekalrojnë që grupi A është I mbyllur, Franca e para , Zvicra e dyta, nuk është kaq e thjeshtë, abolutisht jo. Më vlerësojnë iu ylllin e skuadrës, por ky ekip nuk ka yje. Funksionojmë të gjithë në grup”

Kjo supersfidë do të filloje në orën 15 dhe përvesce një përballje mes Shqipërisë dhe Zvicrës është edhe një duel mes kosvarëve kuqezi dhe atyre helvetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.