Miqësorja Shqipëri-Ukrainë, publikohet formacioni i kombëtares kuqezi

shqiperia-kombetareKombëtarja shqiptare e futbollit ka mbërritur në stadiumin “Atleti Azzurri” dhe raportohet se është gati për fillimin e sfidës me Ukrainën

Miqësorja mbahet në orën 20:30 në Bergamo të Italisë. Kuqezinjtë mbërritën në stadium rreth orës 19:00. Pak kohë para fillimit të takimit, trajneri De Biazi publikoi edhe formacionin ndaj Ukrainës.

Kliko per me shume info

Formacioni i Shqipërisë: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli, Kace, Xhaka, Abrashi, Roshi Sadiku, Lenjani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.