Ja si e klasifikojnë Shqipërinë kompanitë e basteve në përballjen me Francën

Kliko per me shume info

kombetarja20166Shqipëria duket se nuk do ta ketë asnjë mundësi kundër Francës në ndeshjen e dytë të Grupit A në Euro 2016.

Kompanitë e basteve e kanë kuotuar Shqipërinë nga 14 deri në 23, gjasat e të cilës duken shumë të vogla për të fituar.

Kliko per me shume info

Ndërsa koeficienti i Francës është shumë i ulët, nga 1.18 në 1.23.

Kujtojmë se Franca dhe Shqipëria kishin luajtur dy ndeshje gjatë kualifikimeve, dhe Kombëtarja shqiptare ishte shumë më e suksesshme, pasi barazoi në Francë dhe fitoi në Elbasan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.